Akrilinis hermetikas

 • Akrilinis hermetikas

  Kodas: 637878
  Kaina 283  su PVM
  - +

  Akrilinis hermetikas 

 • Akrilinis hermetikas pasižymintis dideliu lankstumu. Sudaro labai tvirtą jungtį su dauguma paviršių, sustigęs gali būti dažomas.
  Skirtas daugelio statybinių paviršių sandarinimui, pvz., sienų įtrūkimų ar tinko plyšių užpildymui.
  Gali būti naudojamas gipskartonio siūlių, tarpams tarp keramikos ir stiklo paviršių užpildymui.  

  AKRILO SANDARIKLIS
  Greitai džiūstantis akrilo sandariklis, skirtas sienų ir lubų įtrūkimų, tarpų ir skylių užpildymui ar užtaisymui bei gali būti naudojamas kaip apdailos priemonė. Puikiai tinka būti naudojamas kaip sandariklis statybose, mūrinių sienų ir tinko plyšių sandarinimui ir darbams, susijusiems su gipso kartono plokščiu apdirbimu. Tinka įprastiems statinių paviršiams. Produktui visiškai sukietėjus, jį galima dažyti.


  NAUDOJIMO BŪDAS

  Paviršius, ant kurio tepamas akrilo sandariklis, turi būti švarus, be dulkių ir kitų nešvarumų. Prieš pat naudojimą nupjaukite švirkščiamosios tūtos viršūnėlę virš srieginės dalies, ant srieginės dalies užsukite antgalį. Antgalio viršūnę nupjaukite įstrižai, atsižvelgdami į reikiamos jungties plotį. Akrilo masės kiekį uždėkite ant norimos vietos. Uždėtą masę išlyginkite mentelės pagalba.


  LAIKYMAS
  Produkto galiojimo terminas yra 18 mėnesių nuo pagaminimo datos. Laikyti sausose, gerai vėdinamose patalpose, esant + 5 °C ir + 30 °C temperatūrai.
  Prieš naudojant produktą, rekomenduojama atlikti bandymą ant naudojamo pagrindo.


  DĖMESIO
  Sudėtyje turi: Mišinys iš: 5-chlor-2-metil-2H-izotiazol-3-ono [nr. EB 247-500-7] ir 2-metil-2H-izotiazol-3-ono [nr. EB 220-239-6] (3:1). Gali sukelti alerginę reakciją.
  P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. 

  Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės.