Ankerinė masė poliesterio pagrindu MKP PESF

 • Ankerinė masė poliesterio pagrindu MKP PESF

  Talpa Kaina Pirkti
  300 ml
  Kaina 733  su PVM
  Kodas: 640623
  Į krepšelį  
  410 ml
  Kaina 880  su PVM
  Kodas: 640624
  Į krepšelį  

  Ankerinė masė poliesterio pagrindu  

 • Dviejų komponentų ankerinė masė, kurios pagrindą sudaro stireno poliesterio derva. Sudėtyje esantis nedidelis stireno kiekis sumažina kenksmingą poveikį sveikatai , aplinkai , nemalonių kvapų ir garų išsiskyrimą. Pasižymi dideliu atsparumu mechaniniam ir cheminiam poveikiui.

  - Ankerinė masė naudojama tvirtinant detales, kurias veikia vidutinės apkrovos .

  - Saugus ir tvirtas detalių tvirtinimas pilnavidurių, kiaurymėtų plytų mūre ir porėtose medžiagose, tokiose kaip akytasis betonas.

  - Ankeruojant detales kiaurymėtų plytų mūre, turi būti naudojami sieteliai ankeriniai masei.

  - Ankerinė masė naudojama, sausose medžiagose. Kadangi darbo metu plėtimo jėgos ankeruojamo paviršiaus neveikia – galima detales tvirtinti arti krašto. 

  MKP injekcijos sistema
  Dvikomponentė cheminio tvirtinimo ankerinė masė, kurios pagrindą sudaro poliesterio derva be stireno, skirta naudoti kartu su plieniniais srieginiais strypais, siekiant tvirtinti statiškai apkrautus elementus: sveikame betone (EAD 330499-01-0601), tuščiaviduriuose keraminiuose blokeliuose (EAD 330076-00-0604) (kai siena statoma naudojant skiedinį min. klasė M2,5 pagal EN 998-2:2010). Produktas gali būti naudojamas elementų tvirtinimui kituose keraminiuose paviršiuose, prieš tai atlikus plėšimo bandymus.


  A KOMPONENTAS: H412: Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. P273. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. P501 Turinį/talpyklą išmesti į pagal šalies ir regiono teisės aktus.
  UFI: FJ2W-NN4S-810G-52WW


  B KOMPONENTAS: Dėmesio: H319: Sukelia smarkų akių dirginimą. H317: Gali sukelti alerginę odos reakciją. H410: Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. P273. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. P280: Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P302+P352. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. P305+P351+P338: PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P333 + P313, Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją. P501 Turinį/talpyklą išmesti į pagal šalies ir regiono teisės aktus. Sudėtyje turi: DIBENZOILO PEROKSIDAS.
  UFI: WM2W-4NU5-J10Y-UEGY 

   

  Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės.