Ugniai atsparios pistoletinės putos B1 750 ml

 • Ugniai atsparios pistoletinės putos B1 750 ml

  Kodas: 637856

  Ugniai atsparios pistoletinės putos  

 • Putos „Fomo Heat PRO”
  Sandarinimo putos skirtos taškinių ir linijinių jungčių sandarinimui, naudojamos dirbant su produktais, atitinkančiais atsparumo ugniai reikalavimus. Tinka būti naudojamos pagal visas kitas įprastas putų naudojimo paskirtis.


  NAUDOJIMO PASKIRTIS:
  Poliuretano putos „Fomo Heat PRO“ skiros PVC, medžio ir aliuminio rėmų, langų rėmų ir durų montavimui, stogo, sienų ir lubų jungčių sandarinimui, kabelių ir vamzdžių pralaidų užpildymui ir izoliacijai, centrinio šildymo, vandens ir kanalizacijos sistemų šilumos izoliacijai, kabinų pertvarų, automobilių, valčių kėbulų ir kt. garso izoliacijai ir sandarinimui. Šviežios putos gerai sukimba su visomis statybinėmis medžiagomis. Sukietėjusios putos yra pusiau standžios ir dažniausiai išlaiko uždarų ląstelių struktūrą. Sukietėjusios putos yra atsparios aukštai ir žemai temperatūrai, tačiau nėra atsparios UV spinduliams.


  NAUDOJIMO BŪDAS:
  Kruopščiai nuvalykite ir nuriebalinkite darbinį paviršių. Darbinį paviršių sudrėkinkite vandeniu, pvz., purkštuvo pagalba. Prieš naudodami įsitikinkite, kad skardinė yra pliusinės temperatūros (+20 °C). Gerai sukratykite skardinę apie 30 sekundžių, kad kruopščiai išmaišytumėte ingredientus. Prie skardinės prisukite aplikatorių (pistoletą), laikydami skardinę dugnu į viršų. Angos užpildomos iki 60% apimties, bet ne daugiau kaip 5 cm vienam sluoksniui, platesnius nei 5 cm plyšius pildoma palaipsniui, t. y. sluoksniais, kiekvienas sluoksnis turi būti sudrėkintas vandeniu, pvz., purkštuvo pagalba. Po sukietėjimo putų perteklius pašalinamas mechaniškai (pvz., peiliu). Visiškai sukietėjus putoms, reikėtų apsaugokite jas nuo UV spindulių silikono mase, tinku, dažais.
  Laikymas:
  Produktas turi būti laikomas uždarytame originaliame inde vertikalioje padėtyje sausoje, vėsioje ir gerai vėdinamoje patalpoje. Laikyti ir naudoti iki galiojimo pabaigos datos, nurodytos pakuotės apačioje. Laikymo temperatūra: nuo + 5 °C iki + 30 °C – rekomenduojama laikyti kambario temperatūroje.


  ĮSPĖJIMAI IR DARBUOTOJŲ SVEIKATOS IR SAUGOS NURODYMAI:
  Sudėtyje yra izocianatų, C14-C17 chloralkanų. H222: Ypač degus aerozolis. H229: Slėginis indas. Gali sprogti nuo karščio. H315: Dirgina odą. H317: Gali sukelti alerginę odos reakciją. H319: Sukelia smarkų akių dirginimą. H334: Įkvėpus gali sukelti alerginę reakciją, astmos simptomus arba apsunkinti kvėpavimą. H335: Gali dirginti kvėpavimo takus. H351: Įtariama, kad sukelia vėžį. H362: Gali pakenkti žindomam vaikui. H373: Gali pakenkti organams, jeigu medžiaga veikia ilgai arba kartotinai. H413: Gali sukelti ilgalaikį kenksmingą poveikį vandens organizmams. P102: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P201: Prieš vartojimą gauti specialius nurodymus. P210: Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. P211: Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. P251: Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. P260: Neįkvėpti dujų/garų. P263: Vengti kontakto nėštumo metu/maitinant krūtimi. P271: Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. P280: Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P284: Naudoti kvėpavimo takų apsaugos priemones. P305+P351+P338: PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P410+P412: Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122°F temperatūroje.
  Informacija apie pavojų:
  Sudėtyje yra izocianatų. Gali sukelti alerginę reakciją. Jei reikia, kreipkitės į gydytoją, parodykite talpyklą ar etiketę. Sudėtyje yra slėgio turinčių dujų; šildomas gali sprogti. Turinį/talpyklą išmeskite į/laikantis nacionalinių teisės aktų, reglamentuojančių atliekų tvarkymą. Pakartotinis poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą. Šio produkto vartojimas žmonėms, alergiškiems diizocianatams, gali sukelti alergines reakcijas. Žmonės, kenčiantys nuo astmos, egzemos ar kitų odos ligų, turėtų vengti odos kontakto su šiuo produktu. Šis produktas neturėtų būti naudojamas blogos ventiliacijos sąlygomis, išskyrus atvejus, kai dėvima apsauginė kaukė su dujų filtru (pvz., A1 tipas pagal standartą EN 14387). Naudokite apsaugines pirštines pagal EN 374, apsauginius drabužius pagal EN 13034, akių apsaugą pagal EN 167, veido apsaugą pagal EN 166
  Degumas: sunkiai degus pagal DIN 4102-1:B1
  Reakcija į ugnį pagal EN 13501-1: 2007 + A1: 2010 B-s1, d0
  Atsparumas ugniai pagal EN 13501-2: 2009 + A1: 2010 EI 240
  B1 klasės kriterijai yra įvykdyti, kai putplasčio tarp mineralinių ir metalinių statybinių medžiagų sluoksnis yra iki 50 mm


  VALYMAS:
  Nesukietėjusias putas galima pašalinti „TitaniumPRO” putoms specialiais skirta valymo priemone, sukietėjusias putas - tik mechaniškai. 

   

  Techniniai duomenys:
  Darbinė/pagrindo temperatūra: nuo +5°C iki + 30 °C
  Skardinės temperatūra: nuo +5°C iki +25°C
  Šiluminė varža (po sukietėjimo): nuo -40 °C iki +80 °C
  Plėvelės susidarymo laikas: nuo 6 iki 8 minučių (esant 20 °C ir RH 90%)
  Pilno sukietėjimo laikas: 24 valandos
  Našumas: iki 45 litrų (*)
  (*) priklauso nuo oro temperatūros ir drėgmės lygio 

   

  Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės.